Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Konstelace je jedna z velice účinných metod, která nabízí náhled a pochopení situace, která zapříčinila naše problémy. Astrokonstelace nabízí hluboký pohled z vnějšku pod úroveň vědomí a vytváří tak možnost práce sama na sobě, přičemž působí i na další členy rodiny nebo situace, aniž by se jí zúčastnily. Umožňuje nám pochopit, proč a jak se ostatní členové rodiny chovají a cítí. Jak (nás) vnímají. Otevírá prostor pro řešení i dalších problémů.  …..

Astrologické konstelace jsou cestou poznání sebe sama, skrze postavení planet v okamžiku zrození, a jsou cestou ke spojení s větším celkem. Jedná se tak o unikátní způsob řešení konstelací, kde se spojují tradiční druhy konstelací s astrologií.

Konstelace pomáhá řešit:

  • Vztahové problémy – partnerské, rodičovské, sourozenecké, pracovní,  školní, aj
  • Fyzické problémy – karmické problémy ale i příčiny stavů jako jsou lupénka,  atopické ekzémy, snížení imunity, diabetes, a jiné opakující se stavy,  např. časté angíny, zlomeniny, aj.
  • Psychické problémy – stresy, vyčerpání, dysfunkce, strachy, fobie, úzkosti,  deprese, nevyrovnání se s traumatem či ztrátou blízké osoby, aj.

Tato metoda je individuální, tzn. vy a ten, kdo se do všech situací naciťuje. VY pozorujete a porovnáváte vše s reakcí svého těla (uvolňují se fyzické i psychické bloky…..)

Cílem je vyhledat okamžiky (příčiny), kdy vznikl problém a negativní pocity či emoce uvolnit a přetransformovat do neutrálního pocitu a uvolnění. V terapii pracujeme s časem, mnohdy se dostaneme do minulých životů jednotlivce, ale i celého rodinného systému, kde nacházíme různé sliby, prokletí, uřknutí a jiné energie podobných kvalit.

Konstelacemi Vás bude provázet Lenka Martanová, která ve svém oboru patří mezi ty nejlepší. Konstelace vede poněkud netradičním, ale o to účinějším způsobem. Průběh celé konstelace je konzultován s osobním nastavením horoskopu, který dává zadavateli pochopení problému i z jiného pohledu

Skupinové konstelace – cena za postavení konstelace: 1h / 800,-Kč. Za každou další započatou půlhodinu 400,-Kč. ( Předpokládaná doba jedné konstelace se pohybuje od 1,5 do 2hodin..)

Skupinové konstelace – cena za účast na konstelacích: 500,- Kč

Individuální konstelace – cena za postavení konstelace: 1h / 1200,-Kč. Za každou další započatou půlhodinu 600,-Kč. ( Předpokládaná doba jedné konstelace se pohybuje od 1,5 do 2hodin..)

 

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....