Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Jak konzultace probíhá?

V dohodnutém termínu se sejdeme u šálku dobrého čaje nebo kávy a budeme se cca 1 hodinu zaobírat vašimi tématy. Tématem může být cokoliv co (kdo) vás trápí, s čím se nemůžete vyrovnat nebo potřebujete vyřešit, či pochopit. Může to být i načasování situace, kdy uzavřít smlouvu, kdy se zajímat o zaměstnání, aj. Téma si volíte Vy sami.

Pokud jste ze vzdáleného místa nebo jen upřednostňujete vlastní klid a pohodlí domova, sejdeme se na skype nebo telefonu ………

Pomocí astrologie se podíváme do Vašeho života a na témata, která Vás za mnou přivedla. Na jejich vývoj a možná řešení.

Nahlédneme na slabé i silné stránky, nadání, skrytý potenciál. Na dispozice v partnerských vztazích, jak se v nich budeme chovat, na naší původní rodinu a její vliv na nás, tedy to co si neseme do svého dalšího vlastního života. Na to, co se aktuálně děje, jak věci a situace vnímáte a proč. Zkrátka na vše, co je potřeba vědět a co Vás zajímá.

Jak se získanými informacemi naložíte, záleží čistě na Vás. Nikdo, tedy ani já, nemůže nést odpovědnost za Váš život a rozhodnutí, které v něm uděláte. 

 

Co k tomu potřebuji?

Základem naší konzultace je Váš horoskop. K jeho sestavení potřebuji Váš datum, měsíc, rok, místo a co nejpřesnější čas narození. Čím přesnější uvedete čas, tím kvalitnější bude astrologický rozbor. Pokud nepomůže rodina, čas narození se dá zjistit v porodnici nebo na matrice. Některé porodnice, případně matriky, mohou (ale nemusí) mít tuto službu zpoplatněnou částkou 50,- až 200,-Kč.

Pokud máte čas jen přibližný, nezoufejte. Je to lepší než žádný a nějak si s tím poradíme.

Kolik to stojí?

Cena konzultace (60 min.) je 1000,-Kč splatných hotově nebo předem na účet. Každá další započatá půl hodina 500,-Kč.

Máte dotaz, nebo se chcete objednat? Zavolejte mi na 774 911 501.

Raději píšete? Napište mi na astroklic@seznam.cz

Astrologickou konzultaci můžete věnovat také jako dárek k narozeninám, k vánocům nebo jen tak. Na vaše přání zašlu poukaz s vaším textem. Vyberte si variantu poukazu a text. Bližší informace o dárkových poukazech naleznete zde …

A pokud máte pocit, že pro sebe potřebujete udělat ještě více, jednou z dalších možností, jak uvést svůj život do pohybu na základě získaných informací jsou astrokonstelace. Více se o nich dozvíte zde ….

Zaujala Vás astrologie hlouběji? Chtěli byste proniknout do jejich tajů více a uvažujete o tom, že byste se ji rádi naučili? Tak právě pro Vás tu je astrologická škola.

Chcete si přečíst více o astrologických rozborech? Zkuste to třeba tady …..

 

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....