Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Pro koho je kurz vhodný?

Individuální astrologický kurz pro začátečníky je vhodný zejména pro "přespolní" co nemají možnost se účastnit astrologické školy nebo z jiných důvodů preferují individuální přístup z pohodlí vlastního domova. Je koncipován pro úplné začátečníky. Do kurzu se může přihlásit kdokoliv, kdo má zájem proniknout do tajů astrologie.

O čem kurz je?

Astrologický kurz pro začátečníky není určen jen těm, kteří se v budoucnosti chtějí astrologií zabývat profesionálně. Jeho cílem je pochopení základních astrologických principů, vlastních životů a toho co se nám v životě děje a proč. Astrologie je především úžasným nástrojem sebepoznání a může nám velmi pomoci při snaze o pochopení sebe sama. Pomáhá porozumět příčinám problémů a ukazuje nám možnosti, jak s nimi dále pracovat. Dává nám šanci pochopit nejen naše životní úkoly, ale odhaluje i nadání a předpoklady, které nám byly dány v momentě zrození.

Kurz je určený především všem, kdo hledají netradiční pojetí astrologie. Neuplatňuji všeobecné definice, ale pracuji s konkrétními tématy a tím, co je v dnešní době pro nás podstatné, ne li nejpodstatnější.

Pro koho není kurz vhodný?

Kurz není vhodný pro ty, co v životě očekávají, že se věci sami stanou. Co očekávají, že je něco naučím, aniž by proto cokoliv udělali. Kurz není vhodný pro ty, co nechtějí ve svém životě nic udělat a hledají jen viníky svých nezdarů a výmluvy pro to, co se jim děje. Kurz není vhodný pro ty, co očekávají, že Astrologie vše vyřeší za ně.

Co se naučíte?

Naučíte se orientovat ve světě astologického názvosloví, osvojíte si základy astrologie. Podíváme se na planety, domy a aspekty. Probereme si živly, kvality horoskopů a jiné důležité základy potřebné pro výklad nativního horoskopu, ve kterém se po zdárném absolovování základního kurzu budete umět orientovat. A další ….

Jak kurz probíhá?

Standardně probíhá jedna lekce jednou týdně. Vše je ale na individuální dohodě a časové rozestupy samozřejmě přizpůsobím Vašim potřebám, dispozicím, přáním a možnostem. Sejdeme se v předem domluveném termínu na skype nebo telefonu.

Výuka probíhá prostřednictvím skype nebo telefonu a hodiny jsou individuální. Do kurzu se může přihlásit kdokoliv, kdo má zájem proniknout do tajů astrologie.

Co k tomu budu potřebovat?

Počítač, tablet, notebook nebo alespoň chytrý telefon. Astrologický program (pokud ho již nemáte) dostanete k dispozici. Svá data, neboť rozbor vašeho horoskopu je součástí výuky. Pokud neznáte svá data, můžete použít data někoho ze svých blízkých (samozřejmě s jejich výslovným souhlasem). Pak už zbývá jen dobrá nálada, odhodlání a chuť se učit novým věcem.

Jak se mohu přihlásit?

Napište mi email, na astroklic@seznam.cz nebo zavolejte na 774 911 501. Bližší informace, osnovu a přihlášku Vám zašlu emailem.

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....