Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Aktuálně

V dálce se pomalu schyluje k bouřce, dráty elektrického vedení podivně zlověstně praskají, zvláštní klid jinak panuje. I ruch velkoměsta jakoby ustával. Nálada podivně zádumčivá. To jen tiše promlouvají naše myšlenky pod taktovkou retro Merkura a Lilith. Na pozadí očekávání nevědno čeho. Tlak se stupňuje, hlava je na prasknutí. Emoce narůstají. Témata posledních hodin…dnů, ale i těch následujících. To se Luna, patronka emocí a pocitů blíží do svého vrcholu.

Dnes večer 27. 7. 2018 dojde k tolik očekávané události, kterou je úplněk ve Vodnáři podpořený vzteklým a akčním

Continue reading

Nad ránem 2.3.2018 před druhou hodinou ranní bude kulminovat úplněk na ose Panna – Ryby.

Jste více senzitivní, zamyšlení a více ve svém vnitřním světě. Ano, je čas na úklid našeho vnitřního světa. Luna v Panně je ideálním partnerem pro úklid. Systematické třídění, čištění. A nejen našeho vnitřního světa, ale povšechně. Slunce v Rybách a o kousek dál i Venuše s Merkurem se pohupují na hladině moře. Není bouřlivé, větřík lehce pofukuje, kolébá

Continue reading

Okolo půl třetí odpoledne 31.1.2018 zaklepe na dveře trošku neobvyklý úplněk na ose Lev – Vodnář. Neobvyklý je tím, že současně se bude jednat hned o tři astronomické jevy. Modrý, rudý a super úplněk. Co to znamená? Modrý – dva úplňky v jednom měsíci, rudý – úplné zatmění, kdy bude měsíc lehce nasvícen Sluncem a získá tak načervenalou barvu a super úplněk znamená, že bude vzdálený od země méně než 360 tis. km, bude tak velmi zřetelně viditelný, pokud tedy zrovna nebude zataženo.

Continue reading

Vyhledávání
Aktuální akce