Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Aktuálně

Nad ránem 2.3.2018 před druhou hodinou ranní bude kulminovat úplněk na ose Panna – Ryby.

Jste více senzitivní, zamyšlení a více ve svém vnitřním světě. Ano, je čas na úklid našeho vnitřního světa. Luna v Panně je ideálním partnerem pro úklid. Systematické třídění, čištění. A nejen našeho vnitřního světa, ale povšechně. Slunce v Rybách a o kousek dál i Venuše s Merkurem se pohupují na hladině moře. Není bouřlivé, větřík lehce pofukuje, kolébá

Continue reading

Okolo půl třetí odpoledne 31.1.2018 zaklepe na dveře trošku neobvyklý úplněk na ose Lev – Vodnář. Neobvyklý je tím, že současně se bude jednat hned o tři astronomické jevy. Modrý, rudý a super úplněk. Co to znamená? Modrý – dva úplňky v jednom měsíci, rudý – úplné zatmění, kdy bude měsíc lehce nasvícen Sluncem a získá tak načervenalou barvu a super úplněk znamená, že bude vzdálený od země méně než 360 tis. km, bude tak velmi zřetelně viditelný, pokud tedy zrovna nebude zataženo.

Continue reading

Dnes 18. 11. 2017 krátce před jednou hodinou odpolední bude kulminovat štírovský NOV. Štírovské energie, ale již několik dní jsou citelné všude, kam se podíváte. Tento NOV nám slibuje možnost nechat za sebou mnoho věcí, situací i emocí, kterých se po dlouhou dobu snažíme zbavit, ale nedaří se to. Nabízí nám možnost konečně, alespoň maličko uzdravit svojí Duši, skrze trigon na Chirona, kterého vzalo Slunce s Lunou pro tentokrát do hry.

Continue reading

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2018

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


"Poznávání jiných realit"

Práce s kyvadlem

Uskutečníme:

24. - 25.11.2018

Bližší info zde ...


"Tarotový kurz"

Velké Arkány

Uskutečníme:

1. - 2.12.2018

Bližší info zde ...