Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Úplněk

1 2 3 5

Nad ránem 2.3.2018 před druhou hodinou ranní bude kulminovat úplněk na ose Panna – Ryby.

Jste více senzitivní, zamyšlení a více ve svém vnitřním světě. Ano, je čas na úklid našeho vnitřního světa. Luna v Panně je ideálním partnerem pro úklid. Systematické třídění, čištění. A nejen našeho vnitřního světa, ale povšechně. Slunce v Rybách a o kousek dál i Venuše s Merkurem se pohupují na hladině moře. Není bouřlivé, větřík lehce pofukuje, kolébá

Continue reading

Okolo půl třetí odpoledne 31.1.2018 zaklepe na dveře trošku neobvyklý úplněk na ose Lev – Vodnář. Neobvyklý je tím, že současně se bude jednat hned o tři astronomické jevy. Modrý, rudý a super úplněk. Co to znamená? Modrý – dva úplňky v jednom měsíci, rudý – úplné zatmění, kdy bude měsíc lehce nasvícen Sluncem a získá tak načervenalou barvu a super úplněk znamená, že bude vzdálený od země méně než 360 tis. km, bude tak velmi zřetelně viditelný, pokud tedy zrovna nebude zataženo.

Continue reading

Dnes ráno, přibližně okolo půl sedmé bude kulminovat další letošní úplněk. Luna si osedlala přežvýkavce Býka a rodeo může začít. Statický, přitom smyslný Býk se nenechá jen tak vyvést z míry a tak i Luna slibuje v tomto postavení relativně klidné energie. Den jako stvořený pro lenošení v posteli, dobré jídlo a nicnedělání. Maličko nás může vytrhnout ze sobotní letargie Slunce ve Štíru, které – jak jinak – je přesně naproti Luně a bude jí dráždit svým šťouráním.

Continue reading

1 2 3 5
Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2018

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


"Poznávání jiných realit"

Práce s kyvadlem

Uskutečníme:

24. - 25.11.2018

Bližší info zde ...


"Tarotový kurz"

Velké Arkány

Uskutečníme:

1. - 2.12.2018

Bližší info zde ...