Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Magie  

Není rozdílu mezi černou a bílou magií. Prostě toto neexistuje. Magie je jen jedna. Je to prostě magie. Existuje mnoho druhů magie. Wicca, chaos magie, magie barev, magie svící, woodoo, hoodoo, hollywoodoo …… a asi další milion možných druhů – způsobů, více či méně známých. Stejně jako astrologie je i magie styl, způsob života. Už od pradávna, jdou tyto nauky ruku v ruce. Samozřejmě nelze opomenout i další techniky např. karty, runy, kyvadlo, chiromantie …….. 

 Magie začíná prostým přáním. Energeticky směřované přání, myšlenka se dá pokládat za magii. Přeju-li si něco z celého srdce, denně na to myslím a utvářím si pohled na danou věc jako sobě vlastní, je to magie. Stejně, jako když přeji někomu, aby se mu něco vrátilo, ať dobrého či zlého, je to základ magie. Magie je disciplína myšlení. Směřování a posilování energie, zacílení myšlenky (energie) do jednoho místa, soustředění se na jednu věc. Chcete li praktikovat magii, měli byste vědět, že nic není zadarmo. Cokoliv vyšlu, se mi následně vrátí. Za všechno se platí. A tvrdě se platí. Ani sebeušlechtilejší myšlenka, přání, nemusí zůstat nepotrestána. Neboť to, co my vidíme jako dobré, nemusí být dobré pro všechny zúčastněné. Takže, pokud počítáte i s touto variantou, pak můžete o magii uvažovat. Ještě je dobré připomenout, že magie není na hraní a magické rituály typu „přičaruj mi ženicha“ opravdu nepraktikuji a nikoho v nich podporovat nehodlám. Pokud máte o toto zájem, na netu najdete zaručených návodů víc než dost, takže směle do toho, ale beze mě. Mějte na paměti i tu věc, že pokud využijete služeb některého z „mágů“, nezbavujete se odpovědnosti za daný čin, i když magický rituál neprovádíte přímo vy, ale někdo jiný na základě vašeho přání. I pouhá myšlenka je odpovědnost. Odpovědnost padá na všechny zúčastněné. Na vás jako strůjce i na „mága“ coby vykonavatele. Je tedy pochopitelné, že si za magický úkon jeho vykonavatel bude účtovat patřičnou sumu, případně protislužbu.

Předpoklady a schopnosti

K provozování magie by měl mít každý určité předpoklady. Schopnost soustředění se a maximální schopnost disciplíny myšlení. Ne nadarmo se říká, přání otcem myšlenky. V astrologii jsou tyto předpoklady poměrně jasně viditelné. V astrologii existují tři základní domy, které patří k vodnímu živlu tzv. psychické domy – čtvrtý dům (znamení Raka jeho vládce je Luna), osmý dům (znamení Štíra vládce Pluto) a dvanáctý dům (znamení Ryby, kterým vládne Neptun). Luna naše podvědomí, duše, vnímavost. Pluto vládce podsvětí a toho nejniternějšího v nás, nevědomí a transformace, neviditelná vnitřní síla. A Neptun. Nevědomí a nehmotnost. Velmi důležitou úlohu hraje Uran a Jupiter. Uran nadhled, osvobození se od hmoty a Jupiter vyšší duchovní princip. Nekonečné dálky, expanze. Nelze opomenout ani další prvky horoskopu, které dokážou ovlivnit celkové nastavení. Např. Chiron a jeho překročení hmoty a omezení, lunární uzly (dávná karmická minulost) nebo Lilith, to cosi osvobozujícího a silného hluboko uvnitř nás. Jestliže se tyto domy, znamení, planety a body vzájemně ovlivňují a jsou li správně nastaveny, pak jedinec má velké dispozice k práci s energiemi a duchovnem. Otázkou je, jak moc si jich je vědom. Podle vzájemného ovlivnění a postavení výše uvedeného, se pak dá rozpoznat, k čemu jsou tyto síly schopny dobře posloužit. Nadání pro astrologii, výklad karet, magii atp. Vše má svá specifika.

Vážně – nevážně  

Bohužel, magie v podobě jak se nám prezentuje ze všech stran, je poněkud smutným pohledem na důsledek zoufalství dnešní internetové doby. Pokud si zadáte do vyhledávače slovo magie, přední místa obsadí odkazy na blogy náctiletých teenagerů zaručeně ovládajících magii, nazývajících se mistry a mágy atd…, s mnoha zaručenými a fungujícími návody na magické rituály. Jako další pak jsou stránky čarodějnických obchodů s naprostými nezbytnostmi k provozování magie. Rituální nůž, oltář, vhodné oblečení a hromadu dalších propriet. Super bussines, vždyť za pár desítek tisíc si koupíte jízdenku do vyšších sfér magických vln. Pokud tomu věříte, směle do toho. Ovšem ve skutečnosti vše co musíte mít, je otevřená mysl, disciplína, předpoklad, jasný cíl a hromada síly na práci s vlastní energií. A v neposlední řadě, velmi dobrou ochranu. To co vysíláme i přijímáme. Tento fakt není dobré opomíjet. Záleží jen na vás, pro jaký druh magie nebo jeho způsob se rozhodnete. Zda se stanete členem nějakého spolku, sekty, použijete na pomoc entity nebo jen natrháte hrst bylin, kterými necháte provonět svůj příbytek pro lepší soustředění a zapálíte si svíčku pro příjemnější atmosféru. Vše je jen na vás a ve vás. To čemu věříte, to z čeho máte pocit, že vám pomáhá, je pro vás to nejlepší, chcete li se ponořit do tajů magie. Existuje mnoho mýtů a předsudků o magii. Např. že lze magií dosáhnout všeho. Že se nesmí čarovat nebo vykládat v neděli. Černá svíce je negativní. Hovadiny. Řiďte se svým svědomím a tím co sami uznáte za vhodné. Rozhodnutí je na vás čemu budete věřit nebo ne, stejně i nakonec ten fakt, zda magie skutečně existuje a funguje či nikoliv. Jen mějte na paměti zákon příčiny a důsledku. Naprosto ověřená záležitost fungující za každého počasí i režimu.

Co Vám mohu nabídnout já? 

Máte li pocit, že nejste doma sami, např. někdo z rodiny, co je dávno po smrti je neustále přítomen, mrtví se zjevují ve snech častěji než je obvyklé, máte pocit, že občas za vámi někdo stojí, nebo v zorném poli zahlédnete pohyb, padají vám předměty z poliček atp., či snad je přítomen nějaký jiný element, mohu vám pomoci. Pokud máte pocit, že jste se stali obětí magického útoku (např. prokletí atp.) i s tím vám mohu pomoci. Mohu vám pomoci naučit se pracovat s energií. Udělat první kroky k magii. Mohu toho mnoho. Vše je jen na vzájemné dohodě a o možnostech. Ty jsou poměrně neomezené, nicméně jsou určitá pravidla, z nichž některá jsem vypsala výše. Nelze za žádnou cenu ovlivňovat osud. Toto já nedělám a dělat nebudu. Můžeme měnit pouze cesty nebo možnosti, jak k osudovému cíli dojít. Zvyšovat teorii pravděpodobnosti úspěchu jistých záležitostí. Pokud potřebujete pomoci, obraťte se na mě s konkrétním problémem nebo přáním. Cenu za konkrétní službu vám sdělím na základě vašeho požadavku a po zvážení všech okolností a možností. Nelze stanovit ceník pro magické úkony, neboť každý problém, či přání je unikátní a nedají se paušalizovat tak jako výklad karet nebo astrologie. Řekněme, že ceny za výše uvedené (a další) služby začínají na částce 500,-Kč a pohybují se směrem nahoru, dle závažnosti, složitosti a druhu služby.  Pokud máte zájem proniknout hlouběji do magie a práce s kyvadlem, ráda Vás uvítám na svém tématickém zájmovém kurzu. Více info zde ….

 

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....