Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Nov

Dnes 18. 11. 2017 krátce před jednou hodinou odpolední bude kulminovat štírovský NOV. Štírovské energie, ale již několik dní jsou citelné všude, kam se podíváte. Tento NOV nám slibuje možnost nechat za sebou mnoho věcí, situací i emocí, kterých se po dlouhou dobu snažíme zbavit, ale nedaří se to. Nabízí nám možnost konečně, alespoň maličko uzdravit svojí Duši, skrze trigon na Chirona, kterého vzalo Slunce s Lunou pro tentokrát do hry.

Continue reading

20. 9. 2017 ráno, okolo půl sedmé, se Luna v kulminaci NOVu ještě nakrátko zdrží v Panně a pak hurá do společensky naladěných Vah. Ještě než však přejde do Vah, přidá se k „egoušovi“ Slunci do kvadrátu na Saturna a Lilith ve Střelci. Dá se tedy očekávat, že napětí, kousavost, urejpanost a silná nespokojenost bude ještě silným tématem dne. Nejen náboženský fanatismus spojený s nesnášenlivostí, potlačující běžnou vyšší filosofii Střelce, který bývá nad věcí, na nás bude

Continue reading

Okolo půl 8 dnes večer, 21.8.2017 vykulminuje Nov a úplné zatmění Slunce ve Lvu. Pro nás je toto velmi důležitý jev, neboť díky němu dochází k jakémusi resetu. Je to jako restart počítače po stažení a nainstalování aktualizací. Nikdy dopředu nevíme, jak to dopadne, a jen doufáme, že přístroj po restartu naběhne a bude fungovat lépe. I takto se dá připodobnit na vědomé, jsoucí – živoucí úrovni zatmění Slunce. Postupně do sebe natahujeme různé aktualizace a upgrady, ale nejsme schopni je využít v plném rozsahu. Toho lze maximálně dosáhnout až po nějakém restartu. A ten přichází právě dneska.

Continue reading

Vyhledávání
Aktuální akce