Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Okolo půl 8 dnes večer, 21.8.2017 vykulminuje Nov a úplné zatmění Slunce ve Lvu. Pro nás je toto velmi důležitý jev, neboť díky němu dochází k jakémusi resetu. Je to jako restart počítače po stažení a nainstalování aktualizací. Nikdy dopředu nevíme, jak to dopadne, a jen doufáme, že přístroj po restartu naběhne a bude fungovat lépe. I takto se dá připodobnit na vědomé, jsoucí – živoucí úrovni zatmění Slunce. Postupně do sebe natahujeme různé aktualizace a upgrady, ale nejsme schopni je využít v plném rozsahu. Toho lze maximálně dosáhnout až po nějakém restartu. A ten přichází právě dneska.

Energie Lva jsou ohnivé, pulsní a kreativní. Slunce, Luna, Mars na vzestupném uzlu tvořící krásný aspekt na Saturna s Lilith a na druhé straně na Urana.

A pokud bych vzala v úvahu, že se kulminace odehrává ve vazbách na osu IC/MC dne, pak se přes další planety a body skrze sextily vytvoří obrazec Davidovy hvězdy. Vlastně těch obrazců je tam povícero a samozřejmě, mají svůj neopomenutelný význam. Ale zpět k tématu.

V tuto chvilku je stále ještě hluboko ve svém retro chodu Merkur couvající Pannou s vazbou na Neptuna do Ryb. Celá tahle dokonalá souhra má maličko výbušný charakter. Snad jen, raději počítat do deseti, nebo se jít projít a nic neřešit s horkou hlavou. A nehrát si s benzínem a sirkami. Kromě tohohle, je to především, ale o nás. O našich životech a hodnotách. O tom, abychom si uvědomili, že je potřeba vyházet a propustit staré, přestat lpět na přežitých hodnotách a uvědomit si, které z našich hodnot jsou skutečně hodny zachování a ty vyzdvihnout vysoko. Třeba jen hodnoty našeho národa. Uvědomit si, kdo jsme, nebo snad kým jsme se stali ….? Jaká je naše historie …. Vždyť koneckonců, je dnes 21.8.2017 a přesně před 49 lety v roce 1968 přijeli sovětské tanky …. Události tohoto významného dne si můžete přečíst na wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/21._srpen a skutečně není potřeba opakovat určitou historii v žádné její převlečené podobě. Jsou věci, které zaslouží si pamatovat, vzít si ponaučení a udělat vše, aby nedošlo k  jejich opakování. Některé věci jsou naproti tomu hodny obrody.

Každý z nás má to své téma, a každý z nás žije v tom společném tématu. Je potřeba vyjít z mlhy a Neptunického bordelu, dát věcem řád a strukturu a teď je nejlepší čas nejen si vše uvědomit, ale začít toto pomalu budovat. Zkrátka vzít do rukou svůj život, své JÁ (a pozor na EGO!!!!!) a TVOŘIT své vědomí.

Takže všem po vzoru IT doporučuji vymazat a vyházet staré dokumenty, fotky, songy, nefunkční či zastaralé PROGRAMY a soubory, vysypat koš, udělat defragmentaci a poté směle do restartu. Pro zdatnější hráče doporučuji promazat i registry, občas tam někde zůstane něco, co pak zatěžuje funkčnost a nebo dělá bordel v jiných programech.

Pro éterické Duše doporučuji nějaký rituálek v obrazci Davidovi hvězdy. Nebojte se skrze něj pustit to staré, nebojte se uvolnit z okovů. Je čas, na nový čas. Je čas na ZMĚNU.

Photo by pixabay

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A NOV i úplněk, platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....