Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Zítra 6. 9. 2017 okolo 8 hodiny ranní nastane úplněk ve znamení Ryb. Úplňkové energie jsou jemné a čisté, avšak s Plutonem v závěsu nekompromisní. Potichu, v klidu, jemně a nenápadně, avšak rázně a směle a nekompromisně se dá udělat prakticky cokoliv. Tento den je skutečně nejlepší den na akci. Je to den, kdy můžeme všechno, co chceme. Téměř beze strachu, avšak s citem pro věc, nepropadneme-li neptunickému blouznění, můžeme dokázat skutečně prakticky cokoliv.

Merkur už se zase rozeběhl do direktního chodu a to, o čem jsme měli možnost přemýšlet pár posledních dní, teď směle můžeme uvést do praxe. Vlastně i ten úplněk je naprosto ideálně do tohoto načasován. Něco jako završení určitého období, které můžeme nechat směle za sebou a vrhnout se do naplánovaných aktivit. Slunce v Panně vše přesně naplánuje, vyhodnotí, zanalyzuje, připraví, pokud se nenecháme ukolébat opozičně stojící Lunou v Rybách, která je svým naladěním spíše melancholická a zasněná, odmítající jakoukoliv účast na vnějším dění, není-li to zrovna ulehnutí do postele a spánek nebo něco tomu hodně podobného.

Zmiňovaný Merkur, bod zlomu, odpal na první dobrou. Ve Lvu, s Marsem, v trinu na Uran. Bleskurychlé akce a reakce, problémy, které neměly dlouho žádné uspokojivé řešení se najednou z čista jasna dají samy do pohybu a budou nás tlačit do akce. Cože… nejde to? Ale jasně, že jde. Je k dispozici hned několik přímo geniálních řešení. Teď jde jen o to sebou pohnout a prostě to udělat. Jupiter v harmonických vazbách dá všemu přijatelnou společenskou podobu, takže máme šanci, že nám projde skutečně téměř cokoliv. A když vezmeme v potaz, že tito účastníci vtahují do hry i osu lunárních uzlů a Saturna s Lilith, je jasné, že dlouho nepochopená témata našeho vnitřního (ne)řádu, věci utajené a vytěsněné se najednou před námi objeví úplně v novém oblečku a my je budeme moc konečně uchopit a třeba s nimi i něco udělat. Konečně se můžeme pohnout naplno vpřed nelimitováni svým vlastním vnitřním, nepochopeným světem, který nás tolik svazoval. Je možné, že v těchto dnech pochopíme i mnohé ze svých karmických témat a může dojít i k jejich vyřešení. Stejně tak si ale můžeme nerozvážností a zbrklostí na pár problémků zadělat. Jestliže se dokážeme udržet v řádu hesla „nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě“ … je dovoleno prakticky cokoliv, co povede k našemu posunu a vývoji směrem vpřed. A nezapomeňte „zpátky ni krok“.

Využijme tedy tohoto postavení na nebi k tomu, abychom se konečně smysluplně rozhoupali, shodili ze sebe závaží svých vlastních strachů a limitů a konečně udělali něco, k čemu jsme neměli odvahu, nebo jsme nevěděli co. Teď už víme, teď už můžeme. Dovolme si a konejme.

A vy, kdo si přeci jen ještě úplně nevěříte, udělejte si nějaký očistný rituálek, nebo jen zítra meditujte. Uvidíte, že to určitě pomůže, pakliže v to budete věřit. Víra je nejsilnější motor. A vy, kdo jste rádi ředitelem svého života a věci máte rádi pod kontrolou, máte možnost se přihlásit do naší Astroškoly, která je zaměřena na to, jak porozumět svému horoskopu, svému životu a okolnostem, které na nás působí a tím nás ovlivňují. Máte možnost se s námi naučit, jak využít vlastní potenciál k dosáhnutí kvalitnějšího života. Více info zde ….

P.S.: Jak jsem již psala, Merkur je direktní tak hurá na nákupy, smlouvy a jiné ….!!!

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A NOV i úplněk, platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Photo by pixabay

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....