Ohýbáme realitu správným směrem :-)

V dálce se pomalu schyluje k bouřce, dráty elektrického vedení podivně zlověstně praskají, zvláštní klid jinak panuje. I ruch velkoměsta jakoby ustával. Nálada podivně zádumčivá. To jen tiše promlouvají naše myšlenky pod taktovkou retro Merkura a Lilith. Na pozadí očekávání nevědno čeho. Tlak se stupňuje, hlava je na prasknutí. Emoce narůstají. Témata posledních hodin…dnů, ale i těch následujících. To se Luna, patronka emocí a pocitů blíží do svého vrcholu.

Dnes večer 27. 7. 2018 dojde k tolik očekávané události, kterou je úplněk ve Vodnáři podpořený vzteklým a akčním

Marsem v těsném závěsu s Lilith, která se s tím také rozhodně nemaže. Nikdy. Ani tentokrát to nenechá bez povšimnutí. Naproti tomu ve Lvu majestátní Slunce, které si načechrává své ego a celé to drží kvadrátem Uran. Uran, mistr rychlosti a překvapení. Vždycky, když přemýšlím o Uranovi, vzpomenu na oblíbenou větu z Mrazíka: „Přišel nečekán, nezván, chaloupku otočil, mě tím probudil.“ A ve spojení s Marsem spíš chaloupku přetočil a mě tím skoro přizabil 🙂

A tak za tepla nám naservírují všechen ten bordel a hnus na první dobrou. Na co taky čekat, proč se s tím patlat. Hezky nám zprostředkují všechno to, o čem jsme si mysleli, že máme vyřešené, zapomenuté, nebo – a na to je specialista hlavně Lilith – nám předhodí sajrajt skrze někoho jiného a budou spolu s Uranem čekat, jestli si to necháme líbit, nebo něco uděláme. Konečně. Třeba praštíme do stolu a řekneme NE! Nebo si aspoň všimneme, když už nic jiného. Sebere nám poslední iluze o lidech okolo nás i o nás samých. Co si budeme povídat, hezké to asi nebude, ale na druhou stranu to bude parádně osvobozující jízda. Čert vem následky, důležitý je Mars – Uranovsky teď, tady a hned. Bez přípravy a pěkně z oleje. Ono na přípravy a na vše bylo času už dost. Jako ta letní bouřka, co se v dáli chystá. Chystá se, chystá… je pořád nijaká a najednou prásk. Je tady. Taky se dlouho chystalo, a že jsme se dostatečně nepřipravili? Tak prostě zmokneme. 🙂 Chvilku bude nepřehledno, mokro, chladno a najednou se pocit změní na příjemné osvěžení, v dálce se objeví duha a pomalu přestane pršet, uschneme. Žádná tragédie. Vzduch je najednou čistý a dobře se dýchá a je zase nádherně.

Zkuste třeba tanec v dešti. Nezáleží na tom jak prudký ten déšť je, důležité je si ho užít a vzít si z něj to nejlepší. 🙂

Vlastně všechno do sebe dokonale zapadá. Pod tlakem retro Merkura z některých nepřipravených jedinců a těch, kterých se tyto tranzity dotýkají významně nativů, mohou padat opravdové skvosty. Mohou se dokonale odkopat a ukázat tak svojí pravou podstatu. Tomu nahraje i Lilith, které se nenápadně retro Merkur dotýká takovým „malým“ aspektem. A tak nenápadně, nepostřehnuti připravili velmi záživné překvapení.

Až se přežene tahle dynamika úplňku a zatmění, budeme mít perfektní šanci si pod taktovkou retro Merkura vše porovnat, abychom – až bude Merkur opět v direktním chodu – byli připravení na finální tahy, ať už se jedná o cokoliv. No, nevyužijte to, 🙂 …když se to tak hezky nabízí a dokonale do sebe zapadá.

Dávejte pozor na cestách, Slunce ve Lvu se rádo předvádí. Retro Merkur je nepozorný a Mars – Uran to je rána jako z děla. Mistři chaosu, rychlosti a dynamiky…  A navíc dnes, na úplněk a zatmění… Všechno se změní. A ten čas kulminace zatmění – 22:22 – je taky takový mystický, že? 🙂

Bacha na elektroniku, nepodepisujte žádné důležité dokumenty a nekupujte nic drahého. 🙂 Nedohadujte se, nepředvádějte se a vůbec, snad lepší je počkat někde tiše v koutku až to zase přejde a pak jít uklidit.

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A nov i úplněk platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Photo by pixabay

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....