Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Pro koho je kurz vhodný?

Individuální zájmový kurz partnerské astrologie je vhodný zejména pro "přespolní", co preferují individuální přístup z pohodlí vlastního domova. Je koncipován pro pokročilé astrology. Do kurzu se může přihlásit kdokoliv, kdo má za sebou úspěšně zvládnuté základy astrologie. Nezáleží přitom na tom, zda jste absoloventem mého začátečnického kurzu, nebo máte znalosti odjinud.

O čem kurz je?

Astrologický kurz partnerských horoskopů není určen jen těm, kteří se v budoucnosti chtějí astrologií zabývat profesionálně. Jeho cílem je pochopení dalších, navazujících astrologických principů, tentokrát v partnerských horoskopech. Pronikneme do hloubky astrologických zákonitostí ovlivňujících partnerské ladění, které se promítá do našich každodenních aktivit a do způsobů vnímání. Pochopíte zákon příčiny a důsledku nejen nás jako jednotlivců ve vztahu, ale jako jednoho celku. Astrologie je úžasným nástrojem poznání a může nám pomoci při snaze o pochopení partnerských principů a vnímání. Pomůže nám orientovat se v partnerských propletencích a nabídne možnosti jak s nimi dále pracovat.

Kurz je určený především všem, kdo hledají netradiční pojetí astrologie. Neuplatňuji všeobecné definice, ale pracuji s konkrétními tématy a tím, co je v dnešní době pro nás podstatné, ne li nejpodstatnější.

Pro koho není kurz vhodný?

Kurz není vhodný pro ty, co v životě očekávají, že se věci sami stanou. Co očekávají, že je něco naučím, aniž by proto cokoliv udělali. Kurz není vhodný pro ty, co nechtějí ve svém životě nic udělat a hledají jen viníky svých nezdarů a výmluvy proto, co se jim děje. Kurz není vhodný pro ty, co očekávají, že Astrologie vše vyřešení za ně.

Co se naučím?

Naučíte se orientovat ve světě astologického názvosloví, procvičíte si základy astrologie a naučíte se je plnohodnotně uplatňovat v praxi. Podíváme se na partnerské horoskopy, jak je poskládat a vzájemně propojit. Naučíte se vzájemně provazovat Synastrii, vytvořit kompozitní nebo kombinovaný horoskop a pochopit vliv tranzitů na tyto horoskopy. Naučíte se vše potřebné pro pochopení partnerství skrze astrologii.

Jak kurz probíhá?

Standardně probíhá jedna lekce jednou týdně. Vše je, ale na individuální dohodě a časové rozestupy samozřejmě přizpůsobím Vašim potřebám, dispozicím, přáním a možnostem. Sejdeme se v předem domluveném termínu na skype, nebo telefonu.

Výuka probíhá prostřednictvím skype nebo telefonu a hodiny jsou individuální. Do kurzu se může přihlásit kdokoliv, kdo má zájem proniknout do tajů astrologie.

Co k tomu budu potřebovat?

Počítač, tablet, notebook, nebo alespoň chytrý telefon. Astrologický program (pokud ho již nemáte) dostane k dispozici. Svá data, neboť rozbor vašeho horoskopu je součástí výuky. Pokud neznáte svá data, můžete použít data někoho ze svých blízkých (samozřejmě s jejich výslovným souhlasem). Pak už zbývá jen dobrá nálada, odhodlání a chuť se učit novým věcem.

Jak se mohu přihlásit?

Napište mi email, na astroklic@seznam.cz nebo zavolejte na 774 911 501. Bližší informace, osnovu a přihlášku Vám zašlu emailem,

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....