Ohýbáme realitu správným směrem :-)

POZNÁVÁNÍ JINÝCH REALIT

Uskutečníme 

v Praze – Kobylisích,

ul. Košťálkova 1104/4

v čase od 9,00 – 17,00.

 

Víkendové setkání na téma – jaké energie, pocity a zdánlivě nevysvětlitelné procesy ovlivňují naše životy.

"Jsou to myšlenkové útvary, přítomnost zemřelých duší, energie domů a míst, přírodní bytosti, ale i energie prokletí, pomluv, nepřejícnosti a magických útoků. Přítomnost těchto energií se velmi často odráží na našem zdraví. U někoho se projeví na psychické rovině, u jiného na fyzické, v podobě nemoci." ………….

Magie a okultismus jsou nauky o tajemných silách přírody. Pochopením těchto principů se můžeme s nimi naučit zacházet tak, abychom ve svém životě mohli způsobit pozitivní změnu. Magie zahrnuje množství znalostí – o planetách, živlech, bylinách, energiích, a dalších silách.

Kurz práce s kyvadlem, je dvoudenní setkání, na kterém se naučíte pohybovat se ve světě bytostí z astrálních sfér a pracovat s nimi. Zjistíte, jak se tyto energie dají rozpoznat, identifikovat a naučíte se najít nejšetrnější způsob k řešení situace.

Seznámíte se s tabulkou Quija a ukážeme si v praxi jak funguje. Naučíte se s ní bezpečně pracovat. Součástí kurzu jsou i magická vykuřovadla. Řekneme si, jak namíchat vlastní byliny pro magické účely. Probereme si základy magie. Naučíte se vytvářet si ochranu nejen při magii, ale také v každodenním životě.

Cena kurzu /vč. materiálů, kyvadla a drobného občerstvení/ 2500,-

Vezměte si s sebou pohodlné oblečení.

Oběd vlastní /vybavená kuchyňka k dispozici/ nebo možnost v blízké restauraci.

Z důvodu omezeného počtu míst je nutné si účast na kurzu zarezervovat nejdéle měsíc před uvedeným datem a následně zaslat nevratnou zálohu 1000,- Kč. Číslo účtu a podrobné informace Vám budou sděleny emailem, případně po telefonu. Doplatek v den konání kurzu.

Rezervace a bližší info na emailu astroklic@seznam.cz

 

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....