Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Velká Arkána, neboli Velké tajemství (arkánum -tajemství) se skládá z 22 karet, chcete li, z 22 Archetypů, 22 univerzální principů.

Jednotlivé karty znázorňují základní zákonitosti. Karty zobrazují naše nevědomé duševní procesy, které mají zásadní vliv na náš reálný život. Lze je také chápat jako symboliku vývoje, který není nikdy plně zakončen, protože má podobu spirály.

Zakončení jedné etapy znamená tak počátek nové etapy.

Tarotové karty, zvláště pak velká arkána, je založena na intuitivním výkladu vnímání a spojování jednotlivé symboliky. Její použití je vhodné tam, kde jsou zapotřebí jasné odpovědi na konkrétní otázky. Pro svou kompaktibilitu jsou vhodné na cestování, do každé příruční tašky a můžete je mít tak při sobě, kdykoliv je budete potřebovat.

Pro koho je kurz určen?

Kurz výkladu Velké arkány je vhodný pro každého od 18 do 99let , kdo má zájem proniknout do tajů symboliky a umění starých kartářek, čarodějek.

Co se naučíte?

Naučíte se porozumět kartám, pracovat se svou intuicí a rozvíjet ji. Budete mít po ruce praktického pomocníka v momentech, kdy budete potřebovat odpověď na určitou otázku nebo rádce v nějakém důležitém rozhodnutí. Naučíte vyložit si karty a najít v nich odpovědi na všechny své otázky rychlým a jednoduchým způsobem. Naučíte se předvídat dění a teoretické situace, jenž by mohly nastat, ale díky kartám nastat nemusí.

Jak, kdy a kde bude kurz probíhat?

Sejdeme se o víkendu 1. – 2.12.2018 v Praze – Kobylisích, ul. Košťálkova 1104/4 v čase od 9,00 – 17,00.

Víkendový kurz je rozdělen na dvě části. První část (sobota) je teoretická, kdy se naučíte vnímat jednotlivé karty a jejich významy. Naučíte se s kartami hovořit a rozumět jejich řeči. Osvojíte si druhy výkladů a možnosti, které Vám karty nabízejí. Druhá část (neděle) je pak čistě praktická, kde si osvojíte v praxi nabité teoretické znalosti a budete rozvíjet a posilovat svojí intuici.

Co k tomu budete potřebovat?

Chuť učit se novým věcem, odhodlání, dobrou náladu, tužku a papír. Karty jsou součástí ceny kurzu.

Jak se můžete přihlásit?

Napište mi email, na astroklic@seznam.cz nebo zavolejte na 774 911 501. Bližší informace, osnovu a přihlášku Vám zašlu emailem, případně předám osobně. Pak už stačí jen odeslat vyplněnou přihlášku a držet se pokynů v propozicích. Následně přijít ve stanovený termín s dobrou náladou, chutí a svačinou do našeho centra.

Kolik vás to bude stát?

Cena víkendového kurzu je 2550,-Kč. (v ceně scripta a karet)

Setkáme se v Praze-Kobylisích, Košťálkova 1104/4 (Centrum alternativního rozvoje osobnosti)

Drobné občerstvení, káva, čaje k dispozici. Oběd v restauraci, či vlastní.

Vezměte si pohodlné oblečení.

Z důvodu omezeného počtu míst je nutné si účast na kurzu zarezervovat nejdéle měsíc před uvedeným datem a následně zaslat nevratnou zálohu 1000,- Kč. Číslo účtu a podrobné informace Vám budou sděleny emailem, případně po telefonu. Doplatek v den konání kurzu.

 

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....