Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Dnes ráno, přibližně okolo půl sedmé bude kulminovat další letošní úplněk. Luna si osedlala přežvýkavce Býka a rodeo může začít. Statický, přitom smyslný Býk se nenechá jen tak vyvést z míry a tak i Luna slibuje v tomto postavení relativně klidné energie. Den jako stvořený pro lenošení v posteli, dobré jídlo a nicnedělání. Maličko nás může vytrhnout ze sobotní letargie Slunce ve Štíru, které – jak jinak – je přesně naproti Luně a bude jí dráždit svým šťouráním.

Opatrně tak na štiplavé poznámky, které nemusí být myšleny zle, ale mohou trefit někoho víc než obvykle.

Je ideální čas na plány ohledně financí. Luna v Býku jako harpagon ráda počítá koruny a téma Štíra jsou sdílené finance. Takže jestli jste dlouho odkládali hovory o rodinných financích, o refinancování či financování čehokoliv, máte ideální čas. Z povzdálí to jistí Pluto, abyste nic neopomenuli, vše dobře zvážili a neudělali nějaké unáhlené nerozvážné rozhodnutí.  

Venuše ve Vahách dokáže být hodně marnivá, má ráda luxus a Luna v Býku si zase ráda dopřeje. Tak tedy, proč ne? Kdy jindy, když ne teď? Pokud se tedy rozhodnete opustit teplo domova a pohodlí gauče, vyražte si do města pro něco pěkného, nebo na nějaké příjemné setkání. Dobrá zábava, dobré jídlo, dobrý den J

Energie jsou poměrně klidné a vyrovnané. Nic hektického, žádná mega akce, no stres. Všechno pomalu, s rozvahou. A co nemusíš udělat dnes, odlož na zítřek, nejlépe na pozítří. Jediné co je vyloženě vhodné udělat dnes a neodkládat, je udělat si rituál na finance. Rozpoložení na nebi k tomu přímo vyzývá. Využijte těchto energií plodným způsobem, neb by byl hřích se o to nepokusit.

Večer si pak můžete udělat romantický večer v posteli, mrknout na nějaký pěkný film a společně využít smyslných energií Luny v Býku na nějaký postelový prožitek. Luna v Býku je smyslná, i když trochu líná a Slunce ve Štíru dokáže být velmi vášnivé. Docela zajímavá kombinace.  Rozmyslela bych si jen s kým. Na sex na jednu noc to zcela určitě není, je to příliš riskantní. Venuše v opozici s Uranem sice svádí na úlet, na bláznivý prožitek s touhou po čemkoliv novém, ale tentokrát by to nemuselo dopadnout úplně dobře. Takže vsadit jen na jistotu a super večer bez fatálních následků je zaručen.

S rozvahou postupujte při prosazování svých názorů, nesnažte se vmanipulovat nikoho do svých plánů, nemuselo by to dopadnout úplně dobře.

Silné energie, dobrý úsudek, schopnost zahlédnout neviditelné, možnost prožít hluboko skryté. To vše nabízí pro tyto dny hvězdné postavení na nebi. Neváhejte toho využít.

Takže milí přátelé, mějte se krásně při úplňkových energiích a já odcházím dělat deku. Hezky se natáhnu na postel a budu ležet 😉

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A nov i úplněk platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Photo by pixabay

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....