Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Chystá se na nás. Chystá. Nov 28.1.2017 okolo 1 ráno, což někteří z nás již pociťují nejen na psychické úrovni, ale možná i na fyzické. Takový malý, nenápadný singl Nov ve Vodnáři. Nikde nikdo jen malé dostaveníčko v podání Luny se Slunce. Trošku neosobní, víc přátelské než vášnivé. Trošku nepřítomné, ale jsoucí v budoucnu. Sny vkrádají se pod polštář, s urputnou naléhavostí nedají se odbýt ať chtěné či nechtěné, plné informací. Hezký restart obou pólů. Luna (ženský) a Slunce (mužský).

Téma duality v jednotě. Nabízí nám tak možnost prožít si obě polohy v jednom a hezky s odstupem. Lunačně sluneční a slunečně lunační a s nadhledem.

Venuše v Rybkách s pověstným svůdníkem Marsem na klidných vlnách oceánu, Neptunského království. Jen opodál stojící Chiron připomíná bolestné vzpomínky, pozorujíc milence na lodičce romantiky. Opět, ženský a mužský princip pospolu. Téma jednoty v dualitě. Trošku jim do toho kecá Saturn, romantiky prý je až moc, a tak můžeme mít pocity rozháranosti, nespokojenosti, nepochopení. Mars už navíc končí svou pouť Rybkami a už je celý netrpělivý až vběhne do svého domáckého znamení Berana. To se pak začnou dít věci. Akce a reakce. Hned teď a nejlépe včera.

Pluto se Opět dohaduje s Uranem. Být, či nebýt a to je to, oč tu běží. Nechat za sebou staré a vrhnout se na nové, či snad, ještě zkusit staré přenést do nového…? Ať tak, či onak, je lepší využít této síly k něčemu novému s moudrostí ze starého. Tento Nov, ačkoli vypadá skutečně nenápadně má velkou sílu právě v neosobnosti a ta bychom jej měli aktivně využít k tomu se do všeho pořádně konečně obout. A jít dále, neohlížet se. Vyřešit si minulost, opustit, odpustit a nabrat kurz do budoucna. Téma celého postavení je v pochopení. Sebe sama, svých pocitů, pochopení druhých skrze sebe …..Pochopení toho, co skutečně chceme, co nás dělá šťastnými a co ne a rovnou se pustit do případného řešení. Tentokrát nám hwjezdy zprostředkovávají možnost vidět skutečně věci tak, jak se mají, pokud se dokážeme hezky ponořit do hlubin své duše a nechat Chirona, aby nám ukázal naše bolístky. Vodnářský Nov nám pomůže, je vidět zvenčí, Saturn zrevidovat, Pluton s Merkurem a Uranem uváženě cokoliv udělat a Mars nám k tomu dodá energii, hned následující dny. Venuše zajistí klidný a elegantní způsob provedení. Jupiter zajistí plošný dopad. Taková malá elegantní (sebe)vražda všeho neživého bez bordelu.

Jen ta Lilith o sobě dává ještě hodně vědět. Těch, kterých se to týká o ní ví, cítí její tlak a informace, které doluje na posledních stupních Štíra jsou tak typické, že je nelze přehlédnout. Jedinečná šance vydolovat to, o čem jindy nemáme ani ponětí a konečně to zpracovat. Lilith je setkání s naším stínem, s vytěsněnými tématy, s tím, co odmítáme vidět, s tím, co je nám nejméně příjemné a přec je naší součástí. S tím čeho se nejvíce bojíme. To je Lilith. Uchopme to, využijme síly Novu a začněme znovu a lépe. Vždyť vše, co dokážeme pojmenovat, si dokážeme i uvědomit a jakmile to má jméno, dostává to i sílu, sílu takovou, kterou tomu dáme. Buďme aktivní a buďme lepší. Sami pro sebe, sami v sobě.

Photo by pixabay

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A NOV i úplněk, platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....