Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Už za pár hodin, okolo čtvrté hodiny nad ránem 28.3.2017 vykulminuje Beraní Nov. Tentokrát je vše tak zvláštně propojeno mezi sebou. Ačkoliv to zdánlivě vůbec nesouvisí, přesto jedno na druhé navazuje a vzájemně se propojuje.

Luna, Slunce, retro Venuše společnost přímo vybraná, trigonem spojená s Lilith do Střelce, volnějším kvadrátem

na Saturna a opozičně na Jupitera. Mela. Beraní Luna se Saturnem a Sluncem se postarali o jistou dávku agresivnější energie. Po emočně ukňouraných předchozích dnech se neomaleně dostavuje nervozita a vzteklost, střídající se s pocity bezmoci, nicotnosti a zbytečnosti. V režii retro Venuše a Lilith pak přichází do našich životů ještě minulost. Dávno zapomenutá nebo nechtěná, v podobě bývalých partnerů, nebo neobvyklými situacemi rozvířených vzpomínek. Lilith vytahuje dlouho ukryté, témata, která měla zůstat zapomenutá, nebo ta, od kterých jsme potupně utekli v pudu sebezáchovy. Ale jak známo, utéct nelze nikdy a před ničím, neb dříve či později minulost vytáhne drápky a předloží svůj účet. A na to je kádr Saturn i Jupiter. Staré úmluvy a dohody musejí být řádně vypovězeny, nebo naplněny, jinak nelze jít dále. Saturn chce opravdovost, řád a strukturu a Jupiter chce právo a spravedlnost.

Pluto zde rozehrává nebezpečnou hru s Marsem. Vyostřené energie plné hlubokých témat nám však mohou být ku pomoci při radikálních řešeních. Spolu ještě se Saturnem, Jupiterem, Neptunem Uranem a Merkurem nám dávají schopnost vidět a pochopit co se děje na pozadí čehokoliv, zaměříme li na to svůj hledáček. Pochopit a také jednat. Zabejčený Mars (v býku) naštěstí trošku při své statičnosti brzdí emoce a akce, takže bychom měli mít dostatek času si své jednání promyslet dříve, než cokoliv uděláme. Důležité je, abychom si skutečně důkladně nejprve prověřili všechna fakta. Nikomu nestranili a nikoho bezdůvodně nezranili. Vzhledem k tomu, že Saturn koketuje s Lunárními uzly, mohl by to být zbytečný průšvih. Let volným pádem z velké výšky, s otazníkem, zda se padák rozbalí.

Uran s Merkurem v Beranu mimo již zmíněné nám mohou dopomoci se konečně rozhoupat. Pokud nevíte kudy kam již dlouho, nevíte co (u)dělat, mohou vám přinést jasnou vizi o tom kudy, jak, kam, s kým, na co, komu, co …dál. Mohou přinášet geniální vize, nápady, podněty. Škoda by bylo nevyužít těchto pár dní. Zapisujte si své sny, záblesky nápadů, vůbec vše, i to co se vám zdá jako nepravděpodobné, či nesmyslné, neboť za pár dnů vám to vše může dát smysl a můžete například najít nový směr podnikání, nebo řešení problémů, který i leta stagnoval. Vždyť přeci nápadům, se meze nekladou. A čím šílenější to bude, tím spíš bude větší pravděpodobnost již za pár měsíců to uvést do čiré a jasné podoby. Vždyť největší vynálezy i nejúspěšnější podnikatelé měli zpočátku nálepku "šílené" – "šílenec".

Šílené energie přinášejí ještě šílenější nápady, těm, kteří budou dostatečně šílení na to, aby jednou obstáli  a nechali za sebou ty, kteří zůstali, protože se báli a nevěřili. A pokud se zaměříte právě na tyto energie, možná se vám podaří tenhle NOVáckéj emoční paragliding proletět, aniž by se vám zamotali šňůry od padáku.

Photo by pixabay

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A NOV i úplněk, platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....