Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Poslední Nov tohoto roku, roku 2016, roku, který se nese v rytmu ukončující 9 bude kulminovat zítra ráno 29.12.2016 před 8 hodinou ranní. Již jsem o devítce psala v předchozích příspěvcích. Ale dnešní noc je ideální dát do pohybu poslední věci, situace, zvyky …., které už nemají ve vašem životě místo, aby se vám nelepili na paty dalších 9 let. Co neuzavřete v této 9, tak vám bude zbytečně viset na krku dalších 9 let.

Kozorožčí Luna, trošku emočně nevyrovnaná, spíše depresivní nebo nedůtklivá a málo soucitná v těsném zákrytu se Sluncem a retrográdním Merkurem na ascendentu (duši) dne tak rozhýbe pomocí Plutona smrtící energie konce. Akci tomu dodává sextil na Marse s Neptunem aktuálně brázdících vody hlubokého moře v rytmu osudových změn, o které se stará Lunární osa na jejímž ohonu sedí. Pluto s celým konvolutem přímých účastníků NOVu  na vrcholu Jupitersko Uranického téčka, zajistí slušný vjezd do "finále". Když už, tak jedině nečekaně a ve velkém a definitivně. Jsou to ale vypečené tranzity ladící hezky do té numerologické devítky. Nesmíme však zapomenout na Saturna a Venuši. Saturn i Venuše jistí Jupa s Uranem harmonickými aspekty. Zajišťují tak definitivum, avšak noblesním způsobem kdyby náhodou Pluto chtěl být měkosrdcatý. Zapomněla jsem na něco? Pokud ano, tak je to tím retro Merkurem. Ale už za pár dnů se zase rozeběhne vpřed a bude akorát čas na uvedení do praxe toho, co jsme si za jeho retrogradity připravili, či vyprojektovali.

Pro někoho poslední dny roku nebudou vůbec jednoduché. Pro mnohé z nás. Ale vyslyšíme li "žádost o změnu" a přijmeme ji jako výzvu, nikoliv jako trest, pak se můžeme pohnout díky těmto akčním tranzitům velký kus dopředu. Přestože některé věci mohou vypadat naprosto neprůstřelně a zoufale, pak vězte, že o to větší přijde odměna, jestliže nezůstaneme sedět v koutku, zlomeně čekajíc na nějakou záchranu. Je potřeba aktivně jednat a jít vstříc osudovým změnám.

Celosvětově to také není moc klidné. Možná spadne ještě někde nějaké letadlo, nebo se odpálí nějaký šílenec. Možná se pohnou tektonické desky a nějaká sopka si udělá fajn ohňostroj. Možná se stane hodně fatálních věcí. Vlastně nic "nového" tyto události jsou poměrně časté. Ano, některé tranzity jsou dlouhodobé a v určitý čas se přidá nějaká rozbuška (např. Mars, Slunce …) a pak sepne spínač (Luna) a je hotovo. Naposledy Luna sepla ve Štíru opozicí smrtonosný Algol (Alexandrovci, George Michael a další …. )

Pamatujte, co má skončit, prostě skončí! A pokud tento fakt nedokážete přijmout, a přesto si něco přetáhnete do nového cyklu, bude vám to akorát ve falešném pozlátku viset ještě nějaký čas na krku, než se to rozpadne do totálního prachu a o to víc prázdnoty a bolesti to ve finále zanechá. A v neposlední řadě je fajn si uvědomit, že vše na čem lpíme a je už nefunkční, se nám podepisuje negativně na zdraví. Sloužíme totiž v takový okamžik jako skladiště nukleárního odpadu. Takže až si budete stěžovat na nějaký zdravotní problém, jděte si k možné příčině. Co ve vás zůstalo a odmítáte pustit 😉

 Všem Vám přeji, abyste byli co nejúspěšnější v "úklidu", aby vám hvězdy byly nápomocny a do nového, jedničkového roku 2017 jste vstoupili s co nejmenší zátěží a přetáhli si jen věci, které stojí za to si ponechat nejen v dalším devítiletém cyklu, ale nejlépe celý život.

Photo by pixabay: RyanMcGuire

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A NOV i úplněk, platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Ale ta "devítka" je plošná pro všechny!

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....