Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Zítra okolo 1 hodiny ranní vygraduje poslední letošní úplněk, tentokrát na ose Blíženci – Střelec. Což je vlastně za chvilenku. Napětí okolo tohoto úplňku pociťujeme víceméně snad všichni. Je to samozřejmě dáno hned několika lidskými, nikoliv nebeskými aspekty. První prozaický důvod jsou vánoce a shon okolo nich. Další jsou pak resty, co rychle doděláváme na poslední chvilku, než se rok s rokem

sejde a asi nejsilnějším aspektem je blížící se konec roku. Konec devítkového – ukončovacího roku. A skutečně, hodně věcí a situací končí. Některé překvapivě rychle a některé pomalu, ale jistě. Pomalu, ale jistě je i téma Saturna, který prochází Střelcem a u něj se právě teď nachází Slunce. Poslední dobou jako kdyby všechno stagnovalo a couralo se. Nejde si nevšimnout, že co Luna sepla opozičně tyhle dva, věci se dali do pohybu. Jsou to přibližně dva dny.

Blíženecká, komunikativní indiskrétní Luna. Vhodný čas na večírky, které jsou v plném proudu, ovšem dnes a zítra bych byla opatrná před šéfem (Saturn) na pusu, neboť v alkoholovém opojení se často člověk uvolní víc, než by kolikrát chtěl a s Blíženeckou Lunou v úplňku opozične do Střelce je na malér zaděláno.

Za pár dnů přibude i retrográdní Merkur, takže rozhodně nepodepisovat žádné dokumenty, nenastupovat do nové práce, nerozjíždět nový bussines, nekupovat drahé věci a elektroniku. A tak, kdo ještě nemá nakoupeno na vánoce má nejvyšší čas tak učinit teď v následujících 3 dnech, pak už maximálně jen drobnosti, nejlépe plyšové hračky nebo přípravky na úklid. Koneckonců, můžete darovat i dárkový certifikát. Tím nikdy nic nezkazíte, pokud se trefíte, alespoň tématicky 🙂 

Dávejte velký pozor na cestách. Lidi blbnou už teď, co teprve po úplňku a až se Merkur zastaví. Hádám, bude mela.

Ukončujte, čistěte, uklízejte, likvidujte, vyvážejte, vyvažujte a směle se připravujte na další nezbytné kroky. Teď za úplňku by bylo fajn využít těchto silných energií k vypořádání se se vším, co máme ještě na seznamu "vyřídit". Minimálně to odpálit na první dobrou a za Novu to pak jen už lehce dočistit, abychom skutečně do nového roku, jedničkového roku si zbytečně nepřetáhli něco, s čím se pak budeme crcat dalších devět let, než s tím bude možné pohnout. A že je to tutovka, pojišťuje právě Saturn a hlavně teď, posílený Sluncem a opozičně Luna tomu nasadí pověstnou korunu. Stále platí, že vše co se děje, kdekoliv a jakkoliv, i zdánlivé a přehlédnutelné maličkost mají téměř fatální osudové dopady na naši budoucnost. Mějme tedy na paměti, že opratě osudu máme, alespoň v nějakých částech života, v ruce jen my sami, a je jen na nás, kam (a s kým – koho, co) vyrazíme.

Opatrně na fyzické přetažení a na pohybové problémy, mohou mít pak dlouhodobější průběh. Obzvláště teď za tohoto úplňku se může dostavit zvýšená podrážděnost, velká únava a psychická nerovnováha končící až depresí.

Dobré dny vám všem.

A na závěr, jako vždy připomínám, že je vždy nutné brát na zřetel, že toto aktuální postavení na nebi pouze zapadá nějakým způsobem do postavení planet v nativním horoskopu jedince a to je u každého jiné. A NOV i úplněk, platí vždy několik dní před a několik dní po kulminaci události.

Photo by pixabay: cgcowboy

Pokud hledáte tip na dárkový poukaz pár jich pro vás mám. Můžete darovat astrologickou konzultaci, tarotový nebo bylinkový kurz. Ucelený cyklus astrologické nebo bylinkové školy. Více info o pořádaných akcích pro rok 2017 naleznete zde ….

 

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....


Bylinková škola

2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....